Skip links

O Nas

nasza
geneza

Marka Wood-Home powstała z myślą o działalności naszej firmy związanej z produkcją domów prefabrykowanych, których konstrukcją jest szkielet drewniany. Właścicielem tej marki jest Spółka SL&S AG Sp. Z o.o., która istnieje na rynku Polskim od 2013 roku i działa prężnie zarówno w branży budowlanej jak i deweloperskiej.

Fundamentem każdego dobrze prosperującego przedsiębiorstwa są ludzie. My, mamy to szczęście, że udało nam się skompletować zgrany zespół podobnie myślących, ambitnych, pomocnych i przede wszystkim znających się na tym co robią ludzi, dążących do wspólnego celu. Z radością patrzymy na kolejnych zadowolonych klientów, którzy widzą solidnie i z największą starannością wykonane ich wymarzone domy.

Pomysł na działalność związana z budownictwem drewnianym wziął się między innymi z pasji i miłości do budownictwa oraz pięknego, naturalnego, ekologicznego materiału jakim jest drewno. Z niego właśnie powstaje konstrukcja naszych wyrobów. Użycie tego surowca jako budulec naszych domów, pozwala na wznoszenie ich bez szkody dla środowiska. Każdy z naszych dostawców posiada certyfikaty PEFC, świadczące o ich działalności zgodnej z obowiązującymi przepisami dotyczącymi gospodarki leśnej. Drewno poddane odpowiedniej obróbce może stać się materiałem trudno-palnym a nawet niepalnym. Jako jego zalety, należy uznać również to, że jest bardzo wytrzymałym surowcem o bardzo dobrych właściwościach izolacyjnych czy akustycznych.

Robimy to na czym się doskonale znamy. Doświadczenie naszych pracowników, fachowe i pomocne podejście do klientów, sprawia że ludzie chcą z nami przejść przez proces budowy Swojej inwestycji.

Nasze domy są energooszczędne, charakteryzują się niskim zużyciem energii do odpowiedniego ogrzania budynku. Zapotrzebowanie na ciepło jest ponad trzy-krotnie niższe w stosunku do budynków wznoszonych tradycyjnie, wykonanych zgodnie z obowiązującymi przepisami co przekłada się miarodajnie na wydatki każdego gospodarstwa domowego.

W Swoim portfolio posiadamy wiele wybudowanych domów jednorodzinnych, budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej zlokalizowanych w kraju u za granicą. Nie boimy się wyzwań. Dzięki temu, że należymy do tych szczęściarzy, dla których praca jest pasją, każdy kolejny realizowany przez nas projekt przynosi nam ogrom satysfakcji.

Co nas charakteryzuje Wood-Home?

• Wysoka jakość wykonania
• Certyfikowane materiały używane do produkcji
• Krótkie terminy realizacji
• Terminowość zaplanowanych prac
• Konkurencyjne ceny
• 30 letnia gwarancja na konstrukcję budynku

Zapraszamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami!

01

Projekty gotowe

Dysponujemy własną bazą około 300-stu gotowych projektów, które możemy zaproponować w niezmienionej lub delikatnie zmienionej formie.

02

Projekty adaptowane

Wykonujemy adaptację projektów własnych jak i z dowolnego żródła w ścisłej współpracy z inwestorem i projektantem.

03

Projekty indywidualne

Z nami możesz stworzyć swój dom od podstaw. Współpracując z naszymi projektantami dostosujesz swój budynek do działki, warunków zabudowy i swoich potrzeb.

Masz pomysł na dom? Daj nam znać.

Wyślij formularz kontaktowy, a nasz ekspert wkrótce się z Tobą skontaktuje.

    Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję Politykę Prywatności

    Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej.
    Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.