Skip links

Technologia

Zrzut ekranu 2023-07-12 o 20.57.23
01

Ściana zewnętrzna Standard

Podstawowa ściana zewnętrzna dla budynków energooszczędnych, bardzo dobra izolacja przy niewielkiej grubości (30cm).

U=0,14 W/m2K, stopień izolacji 2/5

Zrzut ekranu 2023-07-12 o 21.03.47
02

Ściana zewnętrzna Standard Plus

Przestrzeń instalacyjna pozwala na wykonanie instalacji instalatorom nie mającym doświadczenia w budynkach o konstrukcji szkieletowej. Chroni ciągłość paroizolacji i eliminuje ryzyko jej uszkodzenia przez instalatorów.

U=0,13 W/m2K, stopień izolacji 3/5

Zrzut ekranu 2023-07-12 o 21.12.48
03

Ściana zewnętrzna Termo

Jest to ściana standard o podwyższonej termoizolacyjności, zapewnia najlepszy stosunek ceny do efektywności.

U=0,10 W/m2K, stopień izolacji 4/5

Zrzut ekranu 2023-07-12 o 21.39.23
04

Ściana zewnętrzna Termo Plus

Charakteryzuje się znakomitą termoizolacyjnością, stosowana w budynkach z dopłatami NFl5 i domach pasywnych. Przestrzeń instalacyjna eliminuje mostki termiczne powodowane przez instalacje.

U=0,0 W/m2K, stopień izolacji 5/5

Zrzut ekranu 2023-07-12 o 21.20.41
05

Ściana wewnętrzna

Wypełnienie wełną mineralną zapewnia znakomitą izolacyjność akustyczną, może pełnić funkcję ściany nośnej. Obustronne poszycie płytą OSB pozwala na zamocowanie w dowolnym punkcie obciążenia 60kg (szafka na 2 śrubach l20kg).

Zrzut ekranu 2023-07-12 o 21.24.20
06

Strop

Masywna konstrukcja, wypełnienie wetną, styropian i wylewka betonowa zapewniają doskonałą izolacyjność akustyczną, brak efektu ,,dudnienia i ,,skrzypienia , możliwość instalacji ogrzewania podłogowego i dowolnej posadzki.

Zrzut ekranu 2023-07-12 o 21.32.07
08

Dach pulpitowy

Inaczej dach jednospadowy o matym kącie nachylenia, izolacyjność zapewnia wełna mineralna wewnątrz konstrukcji i w przestrzeni sufitu podwieszanego. Bardzo dobra wentylacja połaci dachowej. Możliwe pokrycie papą, EPDM, blachą lub dachówką do dachów o małym kącie nachylenia. Stopień izolacji: dostosowany do wybranego rodzaju ściany zewnętrznej.

Zrzut ekranu 2023-07-12 o 21.35.46
09

Dach dwu- i wielospadowy

Przygotowany pod obciążenie dachówką (cementową lub ceramiczną), możliwe jest również pokrycie blachą lub gontem bitumicznym. Stopień izolacji: dostosowany do wybranego rodzaju ściant zewnętrznej.

technologia

Jesteśmy dla Ciebie i chcemy, aby produkt jaki od nas dostaniesz w postaci domu, był dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb, był uszyty na miarę jak najlepszy garnitur od włoskich czy francuskich projektantów.

Dom, w większości przypadków jest inwestycją na lata, więc istotnie jest to że powinien być również pod wieloma względami przemyślany. Projekt należy dostosować do wielkości działki, odpowiednio usytuować względem stron świata, powinien mieć funkcjonalnie zaprojektowane wnętrze i wiele innych.

Zanim wejdziemy do wnętrza budynku, oglądamy go zawsze z zewnątrz. To co jest na pierwszym planie to właśnie elewacje budynku i one świadczą o odbiorze estetycznym przez nawet przypadkowego przechodnia danego budynku. Elewacje właśnie mogą być jednolite lub mieszane, może być tynk, deski elewacyjne czy kompozytowe, płyty okładzinowe i inne rozwiązania. Jednak istotne nie tylko jest to co na zewnątrz ale ważniejsze jest to z jakich materiałów składają się poszczególne przegrody.

Ważną kwestią jest prawidłowy układ warstw bezpieczny dla konstrukcji budynku. Często klienci przychodząc do nas mają już mocno sprecyzowane oczekiwania co do przekroju ściany zewnętrznej, materiałów jakie mają być użyte i kwot jakie chcą przeznaczyć na inwestycję. Inaczej to wygląda w przypadku deweloperów, a inaczej w przypadku indywidualnych klientów. Nie jest dla nas problemem dostosować naszą produkcję do oczekiwań klienta, który dokładnie wie czego chce. Sami nie zamykamy się na jedno konkretne rozwiązanie, znamy materiały budowlane i większość z nich używanych już było w naszej fabryce.

Zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy i doradzimy Ci wybrać najlepiej dostosowany produkt do Twoich oczekiwań! Zbuduj go z nami!

17
lat doświadczenia
Ta strona używa plików cookie, aby poprawić komfort korzystania z niej.
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności.